Java QA Engineer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj interných QA nástrojov pre testovanie distribuovaného systému na platforme Java
- Návrh a vývoj nových funkčných / performance testov, údržba existujúcej testsuity, správa CI nástrojov, účasť na interných QA procesoch
- Rozvoj existujúceho produktu a vývoj nových funkčných celkov v oblasti biometrie
- Riešenie operatívnych problémov, analýza a nahlasovanie problémov
- Komunikácia s internými skupinami R&D a vývoj aplikácií

- Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu – kontakt s rôznymi kultúrami
- Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
- Adekvátne ohodnotenie a možnosť ďalšieho rastu
- Pravidelné koncoročné odmeny
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť spolupracovať i formou živnosti
- Pravidelné tímove podujatia
- Individuálny prístup
- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a distribuovaných systémov
- Možnosť ovplyvňovať výsledný produkt po technickej aj funkčnej stránke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Významná IT spoločnosť patriaca medzi svetových leadrov v oblasti biometrie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý

- VŠ vzdelanie v obore IT
- Skúsenosť minimálne 3-5 rokov programovania v jazyku Java (dôraz na Java SE, JEE)
- Pri nahlasovaní chýb sa očakáva pokročilejší výstup - root cause nie len symptómy, uchádzač musí byť schopný samostatne analyzovať / ladiť Java kód, navrhovať opravy
- Skúsenosť s distribuovanými systémami (multithreading, paralelizmus, client / server)
- Skúsenosť s testovacími frameworkami (JUnit, Mockito)
- Výhodou schopnosť využívať skriptovacie jazyky na automatizovanie rutinných úloh, parsovanie logov, atď.
- Výhodou skúsenosť s CI nástrojmi (Jenkins)
- Výhodou skúsenosť s Maven, ActiveMQ, AMQP, JGroups
- Orientácia v oblasti technológií a trendov v svete Javy
- Výhodou znalosť platformy .NET
- Znalosť Git, prípadne podobný SCM nastroj (Mercurial, SVN, atd.)
- SQL a aspoň jeden RDMBS (ideálne Oracle alebo PostgreSQL)
- Skúsenosť s vývojom a administráciou v prostredí OS Linux
- Základná znalosť konfiguračného manažmentu a sietí
- výhodou znalosť testovania v cloudovom prostredí

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2765156   Dátum zverejnenia: 15.11.2016