Web Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
30.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj vlastných internetových aplikácií na firemnom aplikačnom frameworku Cyclone3
- Návrh technického, alebo business riešenia problému po konzultácii s klientom a konzultanom
- Implementácia a programovanie vo frameworku Cyclone3 (Linux, MySQL, RedisDB, RabbitMQ, ElastiSearch) backend funkcionality (vhodné aj pre PHP developera)
- Implementácia templates z backend funkcinality pre frontend developera (Template Toolkit 2), písanie základnej frontend funkcionality bez dizajnovania (HTML, JavaScript/jQuery)
- Dokumentácia a rozvoj open-source frameworku
- Spolutvorba clusterových riešení internetových projektov (viď. referencie)
- Aktívna účasť na rozvoji spoločnosti

- Práca s open-source technológiami a otvorenými štandardmi
- Možnosť práce v Linux desktope (preferované)
- Firemný lab (hw + virtualizácia) a prostredie pre development
- Prostredie umožňujúce tvorbu netradičných a progresívnych riešení
- Práca v menšom kolektíve s väčším vplyvom na fungovanie celej spoločnosti
- Voľnejšia atmosféra, otvorený a ľudský prístup, rôzne aktivity (hráčsky či filmový večer, spoločné obedy...)
- Zameranie na nové a progresívne technológie
- Práca na väčších a zaujímavých projektoch, atraktívnych klientoch
- Jednoduché a prehľadné vnútrofiremné procesy, deľba práce na úlohách a projektoch, bez chaosu v organizácii práce
- Úplne otvorená komunikácia dovnútra spoločnosti o riešení projektov, klientov, financií.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je internetová technologická firma vyvijajúca mediálne a eshop riešenia s vlastným opensource frameworkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý
JavaScript - pokročilý
MySQL - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Porozumenie tvorbe frontendu (HTML/CSS/JS)
- Zmysel pre poriadok v kóde a dokumentáciu
- Aspoň základná vedomosť o RedisDB/Memcached, RabbitMQ, Apache Solr/ElasticSearch, svn/git
- Analytické myslenie

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
ID: 2744310   Dátum zverejnenia: 30.9.2016