Integračný Analytik

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza, modelovanie, logický a najmä fyzický návrh nových komponentov a zmien aplikačného SW, interfaceov a dátového modelu systému, ktorý spravuje platobné karty a transakcie na platobných kartách
• spracovanie a transformácia funkčných požiadaviek
• identifikácia dopadov na existujúci SW
• odhadovanie prácnosti požiadaviek
• vypracovávanie kompletných štúdií realizovateľnosti a dopadových analýz
• podpora prípravy technickej aj užívateľskej dokumentácie
• podpora testovania a interné poskytovanie odborných konzultácií vrátane prác na príprave testovacích prípadov
• podpora produkčnej prevádzky na konzultačnej úrovni
• komunikácia so zadávateľmi, externými SW dodávateľmi, business analytikmi, architektmi a testermi
• účasť na projektoch veľkého rozsahu v pozícii analytika

• priestor pre kreatívnu sebarealizáciu na zaujímavých projektoch
• zázemie stabilnej firmy podporujúce odborný rozvoj svojich zamestnancov
• podpora pri odbornom rozvoji, interné a externé školenia
• prémiové ohodnotenie podľa schopností a pracovného úsilia
• flexibilná pracovná doba
• príjemné pracovné prostredie a neformálny, priateľský kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je spoločnosť patriaca medzi najväčších dodávateľov viacvrstvových, otvorených riešení na tuzemskom trhu a poskytujúca komplexné služby pre implementáciu, vývoj a údržbu finančných, telekomunikačných a eGovernment systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• minimálne 3 ročná relevantná prax
• skúsenosti so špecifikáciou a analýzou požiadaviek
• SQL, PL SQL, C, C++, Java, UNIX scripting – stredne pokročilé praktické skúsenosti aspoň v niektorých vymenovaných jazykov
• znalosť/skúsenosti s DB, ideálne Oracle
• UML minimálne pokročilý
• analytické myslenie, komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť pracovať v tíme

VÝHODOU:
• znalosť/skúsenosti s UNIX OS, Sun Solaris

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2735044  Dátum zverejnenia: 27.11.2016