C# Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatný vývoj v programovacom jazyku C# na platforme .NET Framework
• Vývoj webových aplikácií s použitím nasledujúcich technológií:
- Web Services
- ASP.NET / ASP.NET MVC
- Windows Presentation Foundation (WPF)
- Windows Communication Foundation (WCF)
• Práca s databázami (využitím jazyka SQL)
• Spracovávanie údajov vo formáte XML
• Analýza, návrh, testovanie aplikácií

• Práca v stabilnom kolektíve
• Možnosť využitia anglických jazykových kurzov na pracovisku
• Posilňovňa v priestoroch spoločnosti
• Teambuildingové aktivity a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Slovenská spoločnosť, ktorá vyvíja informačné systémy pre distribútorov pohonných hmôt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

C# - pokročilý

• Znalosť jazyka C# na pokročilej úrovni
• Nutná dobrá znalosť aspoň jednej z vyššie uvedených technológií
• Prax v oblasti vývoja webových aplikácií pomocou jazyka C#
• Skúsenosti s prácou s databázami (využitím jazyka SQL)
• Skúsenosti s vývojom pod OS Android – výhodou
• Samostatný prístup
• Analytické myslenie

Pozícia je vhodná aj pre absolventa schopného samostatného vývoja webových aplikácií v jednej zo spomenutých technológií.

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grain Slovakia
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2695737   Dátum zverejnenia: 19.9.2016