Obchodný Reprezentant pre mzdový a personálny informačný systém

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP alebo Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veľmi významný klient hľadá kolegyňu/kolegu, ktorého náplňou práce bude aktívne vyhľadávanie zákazníkov, prezentácia a predaj informačných systémov pre riadenie HR a ekonomických informačných systémov, ako aj súvisiacich služieb.

• Identifikácia potencionálnych klientov a komunikácia s nimi
• Získavanie nových klientov
• Predaj produktov a služieb novým aj existujúcim klientom
• Spracovanie ponúk pre zákazníkov
• Rokovanie so zákazníkmi a príprava zmlúv
• Prezentácie pre zákazníkov
• Aktívna účasť na akciách organizovaných pre zákazníkov
• Reporting obchodných aktivít

• Zázemie stabilnej firmy
• Zaujímavú a samostatnú prácu s možnosťou sebarealizácie
• Zodpovedajúce platové podmienky
• Zamestnanecké výhody

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Veľmi úspešná firma, ktorá vyvíja informacny system pre HR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Min stredoškolské vzdelanie
• Výborné predajné a prezentačné zručnosti
• Schopnosť uskutočniť a dokončiť obchodnú transakciu
• Schopnosť vyjednávať
• Seba-motivujúcu energickú osobnosť
• Skúsenosti v oblasti predaja informačných systémov výhodou
• Znalosť personálnych a mzdových procesov výhodou

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2523991  Dátum zverejnenia: 20.5.2016