Konzultant/Tester softvérových aplikácií

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné nasadenie a zodpovednosť v projektoch v oblasti testovania poistných produktov
- samostatná príprava odborných funkčných testov
- vykonávanie manuálnych funkčných testov
- spúšťanie a vyhodnocovanie automatických testov pomocou interných nástrojov
- podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov
- po nadobudnutí skúseností, koordinovanie procesu testovania
- klasifikácia, tvorba a analýza zákazníckych požiadaviek a následné spísanie odborných test-konceptov v nemeckom jazyku
- komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi
- vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania našich produktov

- pravidelná výkonnostná prémia
- mimoriadne osobné ohodnotenie
- vianočná prémia - až do výšky hrubej mesačnej mzdy
- preplácanie individuálnych vzdelávacích, športových, zdravotných, kultúrnych, relaxačných a zábavných aktivít zamestnanca
- možnosť vzdelávania sa na pracovisku (kurzy anglického a nemeckého jazyka)
- pružný pracovný čas
- deň plateného voľna 31.12.
- sick day
- dovolenka nad rámec ZP
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti: posilňovňa, stolný tenis, pravidelné masáže
- teambuildingové akcie (curling, motokáry, iné firemné akcie)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva a bankovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- úspešne ukončené vysokoškolské štúdium v oblasti poisťovníctva (výhodou), ekonómie, prípadne informatiky alebo matematiky
- výhodou je prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov
- schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
- komunikačné a prezentačné zručnosti, abstraktné myslenie ako aj schopnosť vysvetliť problematiku technicky orientovaným osobám
- aktívna znalosť nemeckého jazyka je nutnosťou, ovládanie anglického jazyka výhodou
- MS Office - pokročilý
- SQL – výhodou
- XML – výhodou
- UML – výhodou

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2474356  Dátum zverejnenia: 18.10.2017