Konzultant/Tester softvérových aplikácií

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné nasadenie a zodpovednosť v projektoch v oblasti testovania poistných produktov
- samostatná príprava odborných funkčných testov
- vykonávanie manuálnych funkčných testov
- spúšťanie a vyhodnocovanie automatických testov pomocou interných nástrojov
- podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov
- po nadobudnutí skúseností, koordinovanie procesu testovania
- klasifikácia, tvorba a analýza zákazníckych požiadaviek a následné spísanie odborných test-konceptov v nemeckom jazyku
- komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi
- vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania našich produktov

- pravidelná výkonnostná prémia
- mimoriadne osobné ohodnotenie
- vianočná prémia - až do výšky hrubej mesačnej mzdy
- preplácanie individuálnych vzdelávacích, športových, zdravotných, kultúrnych, relaxačných a zábavných aktivít zamestnanca
- možnosť vzdelávania sa na pracovisku (kurzy anglického a nemeckého jazyka)
- pružný pracovný čas
- deň plateného voľna 31.12.
- sick day
- dovolenka nad rámec ZP
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti: posilňovňa, stolný tenis, pravidelné masáže
- teambuildingové akcie (curling, motokáry, iné firemné akcie)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva a bankovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- úspešne ukončené vysokoškolské štúdium v oblasti poisťovníctva (výhodou), ekonómie, prípadne informatiky alebo matematiky
- výhodou je prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov
- schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
- komunikačné a prezentačné zručnosti, abstraktné myslenie ako aj schopnosť vysvetliť problematiku technicky orientovaným osobám
- aktívna znalosť nemeckého jazyka je nutnosťou, ovládanie anglického jazyka výhodou
- MS Office - pokročilý
- SQL – výhodou
- XML – výhodou
- UML – výhodou

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grain Slovakia
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2474356   Dátum zverejnenia: 27.11.2016