Ruby on Rails Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozvoj existujúceho riešenia a vývoj nových funkčných celkov webovej aplikácie v RubyOnRails v oblasti biometrie.
- Prispôsobovanie existujúcej aplikácie na základe požiadaviek jednotlivých klientov.
- Vývoj vernostného systému priamo pre konkrétneho zákazníka

- Adekvátne ohodnotenie s možnosťou rastu s ohľadom na výsledky.
- Individuálny prístup.
- Flexibilnú pracovnú dobu.
- 13. plat.
- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a webových aplikácií.
- Možnosť ovplyvňovať výsledný produkt po technickej aj funkčnej stránke.
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu.
- Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej firme.
- Kontakt s rôznymi kultúrami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je jedna z popredných IT spoločností zameraná na tvorbu biometrických technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Ruby - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

- Pokročilá znalosť Ruby On Rails, minimálne 2 roky komerčnej praxe.
- SQL a znalosť práce s ľubovoľným databázovým engine (primárne PostgreSQL, Oracle).
- Linux (základná administrácia serveru cez shell).
- Git, prípadne podobný SCM nastroj (SVN, Mercurial,...).
- Výhodou je znalosť - Javascript-u, XML, C/C++, Java, distribuovaných systémov, pokročilá úroveň Linux-u (integrácia HW, administrácia, ...), Java, MQ (ActiveMQ alebo pod.), UML.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2416266  Dátum zverejnenia: 8.4.2016