C++ Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- vykonávanie migrácií v rámci štandardného firemného softvéru pre životné poistenie pre zákazníkov materskej spoločnosti v Nemecku i v iných krajinách sveta
- porovnávajúca analýza zdrojových a cieľových systémov vrátane príslušných dátových modelov
- spolupráca pri vývoji a vytváraní transformačných pravidiel a takisto nastavenie týchto pravidiel vo firemnom migračnom systéme
- spoluúčasť pri zostavení technickej infraštruktúry pre migráciu: starostlivosť o migračný server, vytváranie a starostlivosť o databázy, vykonanie inštalácií na cieľových systémoch, technické prevedenie testovacích behov v rámci migrácie a takisto produktívnej migrácie v súčinnosti s našimi zákazníkmi

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá je najvýznamnejším dodávateľom komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a dôchodkového zabezpečenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - programátor

C++ - pokročilý
C - pokročilý
SQL - pokročilý

- výhodou sú pracovné skúsenosti v poisťovacej spoločnosti alebo v softvérovej firme s vývojom softvéru pre poisťovnícky sektor
- skúsenosti so zaobchádzaním s väčším množstvom údajov a/alebo s migračnými projektami
- znalosti C/C++ a zakladanie a údržba databáz, ideálne DB2
- dobré znalosti SQL
- znalosti Javy výhodou

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grain Slovakia
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2404958   Dátum zverejnenia: 8.11.2016