Web Developer (frontend/backend)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného web developera (senior, príp. pokročilá úroveň) so skúsenosťami s OOP programovaním. Vítané sú taktiež skúsenosti s UX a vývojom mobilných aplikácií (multiplatforma napr. Cordova).

Požadované:
- znalosť OOP princípov: akceptovateľné sú skúsenosti s OOP programovaním v iných jazykoch (napr. Java, C++, PHP)
- znalosť princípov MVC architektúry
- praktické skúsenosti s min. jedným JS frameworkom (napr. ExtJS, AngularJS, backbone.js, knockout.js, a iné)
- Javascript : skúsenosti s vývojom komplexných užívateľských rozhraní, webových aplikácií, dôležité oblasti: ○ AJAX, ○ asynchrónna architektúra aplikácií (využívanie eventov a callbackov pri programovaní), ○ aplikácie optimalizované na rýchlosť odozvy
- Aspoň základy PHP a jedného databázového systému

- príjemné pracovné prostredie
- bonusový systém
- priateľský kolektív
- vzdelávacie aktivity plne hradené zamestnávateľom
- teambuildingové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Našim klientom je telekomunikačná spoločnosť so zameraním na rádiokomunikáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - programátor

JavaScript - pokročilý
PHP - pokročilý

Výhodou:
- skúsenosti v oblasti UX analýzy, dizajnu a návrhu užívateľských rozhraní
- praktické skúsenosti s frameworkom Sencha ExtJS
- vlastný projekt v oblasti Javascriptu (napr. Greasemonkey skripty, Firefox addons, ...)
- skúsenosti s vývojom rozhraní pre mobilné aplikácie v akomkoľvek prostredí
- skúsenosti s nejakým skriptovacím jazykom (BASH, Python)
- sú vítané skúsenosti s Node.js
- sú vítané skúsenosti s noSQL databázami
- praktické skúsenosti s GIT a GULP / GRUNT

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grain Slovakia
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2398421   Dátum zverejnenia: 8.11.2016