C/C++ Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozvoj existujúceho produktu a vývoj nových funkčných celkov v oblasti biometrie.
• Práca na distribuovanom softvérovom riešení (sieťová komunikácia, no single point of failure, paralelné spracovanie, …).
• Zapracovanie interných biometrických knižníc do SDKs pre finálnych klientov.
• Návrh API.
• Optimalizácia existujúceho riešenia na rôzne platformy – Android, iOS, Embedded Linux.
• Podpora zákazníkov.

• Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie.
• Flexibilná pracovná doba.
• Adekvátne ohodnotenie s možnosťou rastu s ohľadom na výsledky.
• 13. plat.
• Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej firme.
• Možnosť ovplyvňovať výsledný produkt po technickej aj funkčnej stránke.
• Pôsobnosť na celosvetovom trhu.
• Kontakt s rôznymi kultúrami.
• Individuálny prístup.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je jedna z popredných IT spoločností zameraná na tvorbu biometrických technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

POŽADOVANÉ:
• Pokročilá znalosť C/C++, minimálne 3 roky komerčnej praxe.
• Pokročilá znalosť OS Linux.
• Git, prípadne podobný SCM nástroj (SVN, Mercurial,...).
• Aktívna znalosť anglického jazyka.

VÝHODOU:
• Výhodou je znalosť technológií TCP/IP, Java, Android, Embedded Linux, .NET.
• Schopnosť pracovať v tíme.
• Schopnosť rozumieť algoritmom a ich implementáciám, logické myslenie, matematická zručnosť.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2246188  Dátum zverejnenia: 9.9.2015