IT Recruitment Consultant

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce IT Recruitment Consultanta je obsadzovanie IT pracovných pozícií pre klientov našej spoločnosti. Proces obsadzovania pozícií pozostáva z nasledujúcich častí:
• inzerovanie pracovných ponúk na pracovných portáloch a zviditeľňovanie ponúk na sociálnych sieťach,
• vyhľadávanie vhodných kandidátov, oslovovanie pasívnych aj aktívnych uchádzačov s ponukou pozícií,
• aktívna komunikácia a dôsledná výmena vzájomne potrebných informácií,
• príprava profilov kandidátov na ich prezentáciu klientovi a následná prezentácia,
• koordinovanie výberového procesu, aktívny koordinačný servis pre manažérov na strane klienta aj pre kandidátov, organizácia stretnutí a prípadne účasť na pohovoroch u klienta.

Do náplne práce IT Recruitment Consultanta patrí aj poskytovanie konzultačných služieb a HR servis pre klientov:
• starostlivosť o existujúcich klientov, pomoc pri riešení personálnych problémov klientov a poskytovanie konzultácií z oblasti IT Recruitmentu,
• získavanie nových klientov: obchodné aktivity, vyhľadávanie vhodných príležitostí, oslovovanie IT spoločností s ponukou HR služieb, nastavovanie recruitingového procesu a podmienok spolupráce s novými klientami.

Práca IT Recruitment Consultanta obsahuje ešte ďalšie činnosti, napríklad: stretávanie sa s technickými manažérmi a HR partnermi na strane klientov, evidovanie činností a aktivít do internej databázy, zúčastňovanie sa firemných porád, sledovanie aktuálnych trednov v IT Technológiách a Recruitmente a pod.

Sme malá dynamická personálna agentúra s 10 ročnou tradíciou. V našej firme si najviac ceníme profesionalitu, pracovitosť a usilujeme sa o najvyššiu úroveň personálnych služieb. Pracujeme v príjemnom business prostredí v priestrannej kancelácii s veľkou terasou a dobrou kávou. Nováčikovi ponúkame:
• výhody malej agentúry (možnosť prispôsobiť si pracovné prostredie, procesy a štýl práce),
• možnosť vo veľkej miere prispieť k budovaniu dobrého mena našej spoločnosti a silného postavenia našej značky na pracovnom trhu, možnosť úzko spolupracovať s TOP IT spoločnosťami na Slovensku,
• možnosť vypracovať sa na experta v oblasti IT Recruitmentu, podieľať sa na formovaní ďalšieho smerovania našej spoločnosti, byť stabilnou súčasťou tímu IT Recruiterov, patriť k najlepším v odbore,
• podporu vzdelávania a profesionálneho rastu, mentoring od skúsených konzultantov,
• "500€ flex benefit" na vzdelávacie, športové a kultúrne aktivity, príspevok na dopravu,
• zaujímavá bonusová štruktúra a prémiové odmeňovanie,
• služobný notebook a mobil aj na súkromné účely.

Kontaktovať budeme lne uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme úspešná personálna agentúra zameraná na IT. Túto pozíciu obsadzujeme z dôvodu rastu nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• 1+ ročné skúsenosti na pozícii Recruiter/ HR konzultant
• Aktívnu znalosť anglického jazyka s plnou využiteľnosťou v práci
• výborné telefonické zručnosti, profesionálny ústny aj písomný prejav na vysokej úrovni, reprezentatívne vystupovanie
• "CAN-DO" attitude, schopnosť samostatne riešiť problémy, výborný time/workload management
• znalosť balíka MS Office (Word, Excel, Outlook) na úrovni používateľ
• záujem a prehľad v trendoch v oblasti Recruitmentu, IT Technológií a sociálnych sietí výhodou

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1662336   Dátum zverejnenia: 11.11.2016