Reagujte bez životopisu

IT Recruitment Consultant

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiac* Nástupná mzda od 1200 EUR/mesiac pre juniorských kandidátov, pre skúsených uchádzačov môže byt výrazne vyššia * štedrá bonusová štruktúra * vyplácanie bonusov ihneď a bez podmienok, splnených targetov či limitov * polročná a koncoročná odmena * bonusová dovolenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce IT Recruitment Consultanta je obsadzovanie IT pracovných pozícií pre našich klientov. Proces obsadzovania pozícií zahŕňa:
• inzerovanie pracovných ponúk na pracovných portáloch a na sociálnych sieťach,
• vyhľadávanie a oslovovanie vhodných kandidátov s ponukou pozícií,
• aktívna komunikácia a dôsledná výmena potrebných informácií,
• príprava profilov kandidátov a ich prezentácia klientovi,
• koordinácia výberového procesu, aktívny servis pre manažérov na strane klienta aj pre kandidátov, organizácia stretnutí a prípadne účasť na pohovoroch u klienta.

Do náplne práce patrí aj poskytovanie konzultačných služieb a HR servis pre klientov:
• starostlivosť o existujúcich klientov, pomoc pri riešení personálnych problémov klientov a poskytovanie konzultácií z oblasti IT Recruitmentu,
• získavanie nových klientov: obchodné aktivity, vyhľadávanie vhodných príležitostí, oslovovanie IT spoločností s ponukou HR služieb.

Práca IT Recruitment Consultanta obsahuje ešte ďalšie činnosti, napríklad: stretávanie sa s technickými manažérmi a HR partnermi na strane klientov, evidovanie činností a aktivít do interného systému, zúčastňovanie sa na firemných poradách a eventoch, sledovanie aktuálnych trednov v IT Technológiách a Recruitmente a pod.

Sme IT personálna agentúra s viac než 15 ročnou tradíciou. V našej firme si najviac ceníme profesionalitu, pracovitosť a usilujeme sa o najvyššiu úroveň personálnych služieb. Pracujeme v príjemnom business prostredí v priestrannej kancelárii s dobrou kávou.

Ponúkame:
• možnosť úzko spolupracovať s TOP IT spoločnosťami na Slovensku,
• možnosť vypracovať sa na experta v oblasti IT Recruitmentu,
• komplexný vzdelávací program,
• mentoring od skúsených konzultantov,
• finančný príspevok na športové aktivity či kultúrne podujatia,
• štedré bonusové a prémiové odmeňovanie,
• služobný notebook a mobil na súkromné účely,
• firemný kurz angličtiny s native speakrom počas pracovnej doby,
• homeoffice vždy v pondelok a v piatok.

Ďakujeme Vám za záujem. Pokúsime sa kontaktovať všetkých uchádzačov. Ak sa Vám neozveme, prosím, kontaktujte nás pokojne aj telefonicky (+421 914 340 922). Ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme úspešná personálna agentúra zameraná na IT. Túto pozíciu obsadzujeme z dôvodu rastu nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

• minimálne 1-ročné skúsenosti na pozícii Recruiter/ HR konzultant / Talent Acquisition Specialist
• znalosť anglického jazyka s plnou využiteľnosťou v práci
• profesionálny ústny aj písomný prejav, reprezentatívne vystupovanie
• "CAN-DO" attitude, schopnosť riešiť problémy, time management
• záujem o nové trendy v Recruitmente a v IT

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1662336  Dátum zverejnenia: 19.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac