Junior project manager

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 EUR/mesiac

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov na pracovnej pozícií JUNIOR PROJECT MANAGER.

Náplň práce:
- podpora projektu – asistencia pri plánovaní úloh, koordinácia a pomáhanie s ich plnením, sledovanie celkového progresu, zabezpečenie toku informácií pre tím
- príprava podkladov, procesných máp a prezentácií, administratívna podpora
- dokumentácia aktivít spojených s projektom
- identifikácia potenciálu na zlepšenie a návrhy riešení na zvýšenie efektivity
- PO manažment – vytváranie PO za celé oddelenie RRP (Reduced Risk Products) a komunikacia s budget-ownermi
- reporting

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- skúsenosti s projektovým manažmentom
- anglický jazyk na úrovni B2 (komunikatívna úroveň)
- užívateľská úroveň MS Office (Excel, Power Point)
- veľmi dobré komunikačné zručnosti
- orientácia na výsledky a proaktívny prístup, schopnosť riadenia zmeny
- vodičský preukaz sk. B podmienkou

Benefity

- 13. a 14. plat
- Vzdelávací program zamestnancov
- Flexibilný pracovný čas
- Plne hradené stravné lístky

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi
ID: 3167134  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 EUR/mesiac