Máš rád prácu s číslami, excelom a hľadáš zaujímavú pozíciu? my ju máme!

Miesto práce
Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1100 EUR/mesiac

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Administration Analyst.

Náplň práce:
- príprava rôznorodých typy reportov (info o predajnosti produktov, marketing reporty, úspešnosť nového produktu, demografické reporty a pod.)
- sumarizácia reportov v rámci tímu
- vytváranie objednávok a monitoring rozpočtu
- práca s databázou a interným systémom
- rôzne ad hoc administratívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

Miesto výkonu práce: Žilina

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni (znalosť v/h lookup funkcií, kontingenčných tabuliek, výhodou je znalosť makier)
- Anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý (level B1)
- Motivácia pre administratívny typ práce
- Príjemné vystupovanie, prezentácia

Benefity

+ 13,14 plat
Trainings
development
Life and accident insurance
Flexible working time
Supplementary pension insurance
Meal allowance
Additional vacation days
Flexible benefits vouchers

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca
ID: 3167133  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1100 EUR/mesiac