Team líder na finančnom oddelení (oblasť investícií)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1900 - 2300 EUR/mesiac

Máte znalosť a preukázateľný záujem o problematiku a produkty finančných trhov?
Schopnosť viesť a motivovať ľudí ste vycibrili skúsenosťami a komunikácia v anglickom jazyku Vám nerobí problém?
Táto pozícia je na Vás ako ušitá!

Vašou náplňou práce bude:
- Zabezpečenie presnosti a úplnosti aktív, dennej hotovosti atď.
- Vedenie a podpora jednotlivých členom tímu (motivácia, rozvoj a rast ľudí, 1 to 1, kontrola práce atď.)
- Zodpovednosť za rekonciliácie účtov
- Riešenie problémových situácií
- Neustála snaha o zlepšenie a zefektívnenie procesov na oddelení
- Udržiavanie a kontrola stanovených KPI
- Denná komunikácia v anglickom jazyku a spolupráca s inými oddeleniami
- iné

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na [email protected]

Požadujeme

Kandidát by mal hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:

- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Minimálne 2 roky relevantných skúseností v oblasti financií alebo na obdobnej pozícií (bankovníctvo, investície, financie)
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou
- Dobrá znalosť investičného trhu a orientácia v problematike produktov finančných trhov
- Preukázateľná schopnosť viesť tím
- Schopnosť stanoviť priority a dodržať lehoty
- Profesionálne vystupovanie

Benefity

Spoločnosť je jednou z najlepších zamestnávateľov na trhu. Svojim zamestnancom ponúka finančné aj nefinančné benefity ako napr. 13 garantovaný plat, HOME OFFICE, preplácanie jazykových kurzov, quiet zónu na pracovisku a mnoho ďalších atraktívnych benefitov, ktoré Vám radi predstavíme na pohovore.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo
ID: 3163219  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1900 - 2300 EUR/mesiac