Operátor/ka výroby a logistiky v automotive Hlohovec!

Miesto práce
Hlohovec, okres Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3.25 - 3.73 EUR/hodina

Poďte s nami pracovať do čistej prevádzky!
Vašou náplňou práce bude :
- Obsluha vstrekolisov
- Navešiavanie komponentov
- Optická kontrola a balenie
- Montáž komponentov
- Skladové práce
- práca na 3 zmeny

Požadujeme

- Spoľahlivosť
- Precíznosť
- Zručnosť
- Ochota pracovať nadčas
- Flexibilita

Benefity

- Príplatky za zmenu
- Cestovné príplatky
- Dochádzkový bonus
- Výkonnostný bonus
- Semestrálne odmeny
- Zvýšenie mzdy už po 3. mesiaci
- Doprava z okolia GA

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám životopis, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 3162171  Dátum zverejnenia: 16.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.25 - 3.73 EUR/hodina