Junior quality inžinier

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Jedinečná šanca pre šikovných absolventov technických škôl na pozícií JUNIOR QUALITY ENGINEER s výkonom práce NEMECKO:

Náplň práce:

- Zastrešenie riešenia incidentov vo výrobe po kvalitárskej stránke
- Určovanie nápravných opatrení a sledovanie ich plnenia
- Zastrešenie všetkých činností vedúcich ku riešeniu 8D reportov
- Príprava kvalitárskej dokumentácie (inštrukcie, sorting podklady, vizuálne pomôcky)
- Komunikácia s dodávateľmi, so zákazníkmi
- Analýza získaných informácií
- Úzka koopérácia s ostatnými oddeleniami

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- VŠ vzdelanie technického zamerania - kvalita, manažment výroby PODMIENKA
- Nemecký jazyk - schopnosť absolvovať pohovor v NJ!
- Výborná znalosť automotive quality nástrojov, štandardov (5S, Kaizen, atď)
- Relevantná pracovná skúsenosť vo výrobnej spoločnosti veľmi silnou výhodou, nie však podmienka
- Zodpovednosť
- Kreatívne a analytické myslenie
- Komunikatívnosť
- Ochota dlhodobej relokácie do Nemecka

Benefity

- Stabilná práca v zahraničí s nemeckou pracovnou zmluvou
- NADŠTANDARDNÉ platové ohodnotenie
- Jazykové kurzy
- Kariérny rozvoj

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 3156877  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.