Recruitment consultant engineering & construction

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1300 EUR/mesiac

Poznáte rozdiel medzi technológom a nákupcom ? Ak Vás zároveň zaujíma oblasť HR, tak hľadáme práve Vás!

Do nášho nitrianskeho tímu hľadáme: Recruitment konzultanta pre technicky zamerané oddelenie Engineering & Constructions.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Zadávanie inzercie do prístupných médií
- Alternatívne vyhľadávanie vhodných uchádzačov
- Realizácia pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie
- Starostlivosť o kľúčových klientov a kľúčové náborové projekty
- Rozvoj vzťahov a aktívna komunikácia s pridelenými klientmi
- Poradenstvo klientom pri pokrývaní náborových potrieb
- Spolupráca s manažérom pri nastavovaní stratégií v oblasti budovania vzťahov s klientom
- Príprava podkladov na fakturáciu, spolupráca s finančným oddelením
- Zodpovednosť za pravidelný reporting
- Aktívna komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu, rovnako ako s kolegami na iných oddeleniach a iných pobočkách spoločnosti

Požadujeme

Ideálny kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:

- VŠ vzdelanie (technické zameranie je výhodou)
- Skúsenosti z oblasti výroby, technológií alebo konštrukcií sú vítané
- Predchádzajúce skúsenosti z oblasti personalistiky sú výhodou
- Orientácia na zákazníka
- Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
- Výborné komunikačne schopnosti
- Chuť pracovať na sebe
- PC znalosti – MS Office

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, atraktívne zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme, priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 3150825  Dátum zverejnenia: 3.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1300 EUR/mesiac