Plánovač výroby

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Medzinárodná výrobná spoločnosť hľadá šikovných kandidátov, ktorý sa chcú presadiť v oblasti logistiky. Spoločnosť má dlhoročnú históriu a aj vlastné vývojové centrum.

Vaša pracovná náplň bude obsahovať:

- tvorba dlhodobých plánov na základe objednávok zákazníkov
- tvorba týždenných a denných plánov výroby
- príprava pracovných príkazov pre výrobu
- sledovanie výsledkov produkcie a realizovať plán úpravy v prípade potreby
- analyzovať plán kapacity na mesačnej báze
- sledovať stav zásob a zabezpečovať ich objednávanie

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Skúsenosti na podobnej pozícii aspoň 1 rok, prípadne vysokoškolské vzdelanie v oblasti logistiky
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Užívateľská znalosť EXCELU
- Analytické myslenie
- Odolnosť voči stresu

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Spoločnosť si zakladá na spokojnosti svojich zamestnancov, ponúka možnosť osobnostného a kariérneho rastu a mnohé iné benefity.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 3136996  Dátum zverejnenia: 20.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.