Senior .net developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Si šikovný .NET developer a chceš byť súčasťou stabilnej medzinárodnej spoločnosti?
Hľadáme kandidátov, ktorí sa chcú zamerať na kreatívny vývoj a prácu v tíme s čiastočnou možnosťou Home Office-u.

Pracovná náplň:

- aktívna práca na vývoji s využitím C#
- vývoj a dizajn CPT databáz (Common Pricing Tool)
- vývoj a údržba UI
- zodpovednosť za vývoj a následné testovanie

Požadujeme

Hľadáme kandidátov ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- anglický jazyk na pokročilej úrovni
- vzdelanie v relevantnej oblasti
- pokročilá úroveň programovania s využitím C#/.NET
- práca s Oracle databázami (PL/SQL)

Benefity

- Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
- Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
- Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3134050  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.