Senior vývojový cad designer

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou

Pre šikovných a skúsených designérov sa otvára skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí na oddelení R&D.

Náplň práce:

- Vývoj výrobkov podla požiadaviek zákazníka
- Zodpovednosť za tvorbu 3D modelov a technickej dokumentácie
- Konštrukcia výrobkov podľa nákladových a výrobných požiadaviek
- Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Skúsenosti s designom častí pre automobilový priemysel (CATIA V5)
- Skúsenosti s designom platových dielov silná výhoda
- Orientácia na zákazníka
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Dobré komunikačné schopnosti
- Inovatívne myslenie

Benefity

- 13. plat
- Jazykové kurzy
- Ďalšie benefity

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 3126087  Dátum zverejnenia: 10.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.