Cable Designer - automotive

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Láka Vás možnosť budovať kariéru v prostredí úspešnej automotive spoločnosti? Ste zanietený elektrotechnik? Hovoríte plynule anglicky?

Ak ÁNO neváhajte a dajte nám o sebe vedieť! Otvára sa Vám príležitosť uplatniť sa na pozícií Cable designer - automotive

Náplň práce:

- Dizajn nových výrobkov a redizajn existujúcich výrobkov - zameranie káblové zväzky
- Testovanie tolerancie/kompatibility výrobkov
- Analýza a odstraňovanie nedostatkov na výrobkoch
- Testovanie prototypov
- Aktívna spolupráca s oddelením kvality, výroby
- Poskytovanie technickej podpory zákazníkom
- Spracovanie technickej dokumentácie

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- VŠ vzdelanie ELEKTROTECHNICKÉ
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - min. 2 roky
- Skúsenosti s návrhom produktov
- Znalosť elektrotechnických schém/výkresov
- Organizačné schopnosti
- Zodpovednosť

Benefity

- Príjemné pracovné prostredie
- Vo veľkej miere flexibilný pracovný čas
- Práca s najnovšími technológiami
- Aktívne využívanie cudzieho jazyka
- Účasť na vývoji produktov
- Cestovanie do zahraničia

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 3124190  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.