Hľadáme mzdára/mzdárku so skúsenosťami s programom human

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Náš klient ponúka pracovnú príležitosť a jedinečné ocenenie pre skúsenú mzdovú účtovníčku.

Náplň práce:

- Spracovanie a výpočet mesačných miezd v účtovníckom systéme HUMAN
- Príprava harmonogramu spracovávania miezd
- Spracovanie dochádzky
- Dodržiavanie stanovených výplatných termínov
- Aktivity súvisiace s mesačnými uzávierkami
- Vypracovávanie a predkladanie dokumentov pre Sociálnu poisťovňu a zdravotnú poisťovňu

Požadujeme

Kandidát/ka by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:

- VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
- Skúsenosť v danej oblasti min. 2 roky - PODMIENKOU
- Skúsenosti s prácou v systéme HUMAN- PODMIENKOU
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka - PODMIENKOU
- Znalosť zákonníka práce
- Dobrá znalosť nástrojov MS Office
- Orientácia na detail
- Zodpovednosť

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 3113036  Dátum zverejnenia: 26.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.