Junior projektový inžinier

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na projektové riadenie v automotive. Máte technickú VŠ, komunikujete AJ a máte prehľad v automotive metodike? Potom čítajte ďalej.

Vašou náplňou práce bude:

- Kooperácia zmenového riadenia, zavádzanie zmien a produktov do výroby
- Spolupráca s programovým manažmentom, technickými centrami a zákazníkmi
- Sledovanie stavu jednotlivých zmien v produkte
- Príprava a koordinácia skúšok na výrobnej linke
- Príprava technickej dokumentácie
- Prírpava podkladov v CAD programoch

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ technického zamerania
- Komunikatívny AJ
- Ideálne skúsenosť ako študent/parttimer automotive
- Znalosť automotive a kvality nástrojov
- Zodpovednosť, samostatnosťť
- Komunikačné zručnosti
- Prezentačné zručnosti
- Flexibilita
- Schopnosť zvládať prácu pod tlakom

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 3106198  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.