Operátor montáže v kechneci

Miesto práce
Kechnec, Košice
Termín nástupu
dohodou

Pre nášho klienta, ktorým je známa STROJÁRSKA spoločnosť pôsobiaca v Kechneci momentálne hľadáme zodpovedných pracovníkov na pozíciu OPERÁTOR MONTÁŽE.

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha montážnej linky
- kompletizácia finálneho produktu
- vizuálna kontrola a testovanie
- hlásenie porúch
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

Požadujeme

POŽADUJEME:
- SŠ vzdelanie
- Skúsenosti na pozícii operátor výroby výhodou
- Manuálna zručnosť / vzťah k výrobe
- Ochota pracovať na zmeny (12 hodinové zmeny - systém 1x ranná/1x nočná/2x voľno)
- zodpovednosť, precíznosť

Benefity

- Motivujúce platové ohodnotenie
- Nadštandardné príplatky
- 13. plat
- Stravné lístky
- Príspevok na cestovné
- Práca v stabilnej spoločnosti a priateľskom prostredí

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia- Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/
ID: 3104037  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.