Finančný kontrolór (projekty)

Miesto práce
Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou

Náš klient - medzinárodná výrobná spoločnosť - hľadá kvalifikovaného a skúseného uchádzača na pozíciu FINANČNÝ KONTROLÓR!

Náplňou Vašej práce bude zastrešovanie finančného controllingu pre nové projekty vo vývojovej fáze a vo fáze testovania výroby.

Náplň práce:

- Plánovanie, monitorovanie a analýza nákladov projektu
- Výpočet nákladov na produkt
- Hodnotenie výsledkov za stanovené časové obdobie a ich odchýlok od rozpočtu
- Vytváranie finančných reportov a prehľadov pre vrcholový manažment, ad hoc finančné analýzy
- Výpočet profitability projektov
- Prezentácia finančnej stránky projektu
- Úzka kooperácia s ostatnými členmi projektového tímu

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- VŠ vzdelanie ekonomického/finančného smeru
- Skúsenosti s kontrolingom vo výrobnej spoločnosti
- Aktívna znalosť anglického jazyka, iný jazyk výhodou
- Tímový hráč
- Kreatívne myslenie

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/
ID: 3096926  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.