Autorizovaný bezpečnostný technik

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii AUTORIZOVANÝ BOZP TECHNIK.

Hlavná náplň práce:

- Plnenie úloh BOZP a PO technika vyplývajúce z platnej legislatívy
- Príprava, vedenie a aktualizácia všetkých dokumentov spojených s BOZP v rámci spoločnosti
- Vypracovanie interných smerníc v oblasti BOZP v súlade s platnou legislatívou
- Zabezpečenie školení v oblasti BOZP a PO
- Audity BOZP
- Zodpovednosť za vykonávanie nápravných opatrení
- Riešenie pracovných úrazov, chorôb z povolania a iných mimoriadnych udalostí, ohlasovanie týchto udalostí štátnym orgánom
- Vedenie súvisiacej evidencie
- Zodpovednosť za vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok
- Aktívne zasahovanie pri požiari a iných životných pohromách a mimoriadnych udalostiach v objektoch podniku
- Príprava správ pre štátne inštitúcie a manažment spoločnosti, komunikácia so štátnymi inštitúciami

Požadujeme

spešný kandidát by mal mať:

- Vzdelanie technického zamerania
- Certifikát autorizovaného bezpečnostného technika je PODMIENKOU
- Minimálne 4 roky praxe v danej oblasti z VÝROBNEJ spoločnosti
- Znalosť príslušnej legislatívy platnej pre oblasť BOZP, PO
- Základný prehľad ohľadom noriem OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9000
- Spoľahlivosť
- Samostatnosť
- Flexibilitu

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 3072741  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.