Získaj skúsenosti v oblasti fakturácie a účtovníctva

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1200 EUR/mesiac

Chcete pracovať v medzinárodnom prostredí a denno denne sa venovať svojej vášni - jednoduchému účtovníctvu a využívať anglický jazyk- Máte navyše vynikajúce organizačné zručnosti a prehľad v oblasti faktúr, platieb a vyznáte sa v Exceli- Ak ste sa v popise našli, pošlite nám svoj životopis ešte dnes!

Vašou náplňou práce bude:

- Spracovávanie, kontroling a účtovanie došlých faktúr a platieb
- Práca v internom systéme a v SAP
- Proaktívna investigácia v prípade nezrovnalostí
- Spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti
- Aktívne zúčastňovanie sa na zefektívňovaní procesov
- Príprava podkladov pre mesačné, kvartálne a ročné uzávierky

Požadujeme

Ideálny kandidát by mal spĺňať následujúce požiadavky:

- Pokročilá úroveň anglického jazyka (slovom i písmom)
- SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Minimálne pol ročná skúsenosť v účtovníctve (vrátane part time)
- Orientácia na detail, analytické myslenie a schopnosť pracovať pod stresom
- Vášeň pre ÚČTOVNÍCTVO
- Užívateľská úroveň MS Excel

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia- Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 3070206  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1200 EUR/mesiac