Servisný technik - pre rastúcu výrobnú spoločnosť v regióne Košíc

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Ste zanietený elektrotechnik / elektronik? Ak máte platnú vyhlášku podľa paragrafu min. 22 a ak ovádate anglický ALEBO nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, možno ste práve Vy ten správny uchádzač, ktorého hľadáme - SERVISNÝ TECHNIK - ŠPECIALISTA.

Náplň práce:

- Zodpovednosť za zabezpečenie bezporuchového a bezpečného chodu automatizovaných výrobných strojov (na princípe robotiky, mechatroniky)
- Zodpovednosť za výmeny náhradných dielov (napr. senzorov) a opravy (napr. motorov)
- Zodpovednosť za preventívnu a korektívnu údržbu strojov
- Navrhovanie zlepšení postupov údržby
- Zodpovednosť za inventarizáciu a odpisovanie náhradných dielov zo skladu
- Komunikácia s technikmi / špecialistami / manažérmi z materskej spoločnosti (využívanie AJ alebo NJ!)

Požadujeme

Požadujeme:

- min. SŠ vzdelanie - zameranie na elektrotechniku / elektroniku
- Prax na pozícii technika údržby alebo koordinátora údržby vo výrobnej spoločnosti - PODMIENKOU
- Znalosť princípov elektrotechniky, mechaniky, pneumatiky, hydrauliky - PODMIENKOU
- Platná vyhláška min. §22 alebo §23
- Aktívny anglický jazyk ALEBO nemecký jazyk
- Zodpovedný prístup k práci
- Samostatnosť
- Tímovosť
- Ochota pracovať na zmeny: 2 x denná; 2x nočná; 4 dni voľno.

Benefity

- Mesačný bonusový systém
- Príspevok za dochádzku
- Stravné lístky nad rámec Zákonníka práce

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 3069891  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.