Tool manager

Miesto práce
okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii TOOL MANAGER!

Vašou náplňou práce bude:
- Príprava konštrukčných riešení nástrojov a foriem (kovovýroba) podľa technických podmienok
- Spolupráca pri príprave a konštrukcii nových výrobkov
- Aktívna účasť pri skúšaní výrobného náradia
- Uplatňovanie nových poznatkov do konštrukcie náradia
- Vykonávanie zmien pre zlepšenie porduktov
- Zodpovednosť za komunikáciu o technických a kvalitatívnych otázok medzi firmou a zákazníkmi
- Zvádzanie zlepšení výrobných procesov za účelom zvýšenia kvality a efektívnosti nákladov

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- SŠ/VŠ vzdelanie technického alebo strojárskeho zamerania
- Aktívna znalosť anglického jazyka je PODMIENKOU
- Skúsenosti s konštrukciou, úpravou nástrojov, návrhom výrobných procesov
- Skúsenosti z automotive prostredia výhodou
- Znalosť grafického systému CATIA (prípadne iného CAD programu)
- Samostatnosť

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 3067831  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.