Manažér logistiky

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
dohodou

Máte záujem o niečo unikátne? Tak práve Vám je určený tento inzerát. Ponúkame možnosť pracovať na pozícii MANAŽÉR LOGISTIKY pre veľkú medzinárodnú spoločnosť.

Vašou náplňou práce bude:

- Zodpovedáte za oddelenie logistiky
- Zodpovedáte za rozvoj oddelenia
- Motivujete a inšpirujete podriadených
- Dbáte na zlepšenie procesov
- Kontrolujete a analyzujete KPIs
- Riešite vzniknuté situácie

Požadujeme

Úspešný kandidát budete ak:

- MÁTE PREUKÁZATEĽNÚ PRAX Z PROSTREDIA LOGISTIKY
- Poznáte trh v oblasti logistiky
- Máte ukončené vysokoškolské vzdelanie aspoň prvého stupňa
- Máte skúsenosti s vedením a motivovaním tímu
- Ste silná osobnosť zameraná na výsledky
- Je Váš ANGLICKÝ JAZYK na aktívnej úrovni
- Máte dobré organizačné schopnosti

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing
ID: 3063873  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.