Purchasing manager

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou

Využite príležitosť pracovať na kľúčovej pozícii v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Hľadáme Manažéra nákupu.

Náplň práce:

- výber, hodnotenie a rozvoj dodávateľov
- vedenie evidencie dodávateľov a komponentov, riadne procesu nákupu, došlých faktúr a cien
- strategické definovanie príležitostí pre znižovanie cien komponentov / materiálov
- riešenie reklamácii v spolupráci s kvalitou
- vyúčtovávanie strát spoločnosti spôsobené nekvalitou dodaného materiálu
- organizovať a nariaďovať prácu podriadeným zamestnancom
- rozvoj a školenie podriadených v zmysle platných postupov a nariadení
- navrhovať a realizovať opatrenia na zlepšenie stavu pracoviska a pracovných podmienok
- navrhovanie a riadenie akčných plánov ( napr. dodávateľský výrobný audit ) v spolupráci s kvalitou
- sledovanie KPI´s a reporting pre centrálu
- prispievanie k znižovaniu počtu dodávateľov a cien vstupných materiálov,
- zodpovednosť za správne nahrávanie dát do interného systému
- dohľad na dodržiavanie požiadaviek systému manažérstva kvality ( SMK ) a systému environmentálneho manažérstva ( SEM ),
- dodržiavanie princípov 5S

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- VŠ vzdelanie (ekonomické alebo technické je výhodou)
- pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min. 3 roky
- skúsenosť so SAP je výhodou
- aktívna znalosť AJ - podmienkou
- znalosť NJ - výhodou
- PC zručnosti na pokročilej úrovni (Word, Excel, Power Point, Internet),
- vysoké pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu
- proaktívny a inovatívny prístup
- reprezentatívne vystupovanie
- manažérske schopnosti a skúsenosti

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 3034974  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.