Šanca pre účtovníkov s anglickým jazykom

Miesto práce
Bratislva, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 EUR/mesiac

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaných uchádzačov do nového teamu na pozície AP, intercompany a GL účtovník. Ak hľadáte zmenu, práve toto môže byť Vaša šanca.

Vašou náplňou práce bude:

- kontrola účtov
- sledovanie faktúr a riešenie prípadných omeškaných platieb
- rekonsiliácia účtov
- closingové aktivity
- spracovanie intercompany transakcií
- spravovanie dát v systéme SAP
- analýzy
- príprava reportov
- participácia účtovnej uzávierky
- príprava podkladov pre ostatné oddelenia
- starostlivosť o klientov
- včasná komunikácia s ostatnými oddeleniami

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Minimálne 2 ročná prax v oblasti účtovníctva
- Skúsenosť z SSC prostredia výhodou
- Skúsenosť so systémom SAP výhodou
- MS Office - pokročilý
- Schopnosť rýchlo sa adaptovať a učit

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme., Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 3031109  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 EUR/mesiac