Vedúci oddelenia mäso, mäsové výrobky

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii VEDÚCI ODDELENIA MÄSO, MÄSOVÉ VÝROBKY.

Pracovná náplň:
- Zodpovednosť za celý chod predajne a jej výsledkov
- Vedenie predajného tímu: tréning a motivácia zamestnancov, plánovanie smien
- Starostlivosť o zákazníkov, udržiavanie a rozvoj dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Profesionálna obsluha zákazníkov- odborné poradenstvo
- Predaj produktov a zákaznícky servis
- Práca s pokladňou
- Dopĺňanie a objednávanie tovaru
- Aranžovanie (visual merchandising/layout )
- Príprava mäsa a výrobkov pre predaj
- Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- Reporting, štatistiky

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- prax v odbore a na podobnej pozícii- PODMIENKOU
- skúsenosť s riadením tímu predajcov - PODMIENKOU
- skúsenosť s prácou zo zákazníkmi - PODMIENKOU
- znalosť produktov v segmente mäso a mäsové výrobky - PODMIENKOU
- rozvinuté komunikačné a prezentačné zručnosti
- prozákaznícky prístup, výrazná orientácia na zákazníka a jeho potreby
- reprezentatívne vystupovanie
- zodpovednosť, tímová spolupráca, zvládanie námietok a stresu

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť, systém zamestnaneckých výhod, atraktívne platovén ohodnotenie a možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing
ID: 3030771  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.