Elektronik - okres Rožňava

Miesto práce
okres Rožňava
Termín nástupu
dohodou

Príležitosť pre zanietených Inžinierov elektroniky a elektrotechniky uplatniť sa v prostredí úspešnej výrobnej spoločnosti v okolí Rožňavy. Ak máte platný §21, skúsenosti s opravou elektronických porúch a anglický jazyk aspoň na mierne pokročilej úrovni pošlite nám svoj životopis.

Pracovná náplň:

- Diagnostika a oprava elektrotechnických porúch výrobnej linky
- Plánovanie preventívnej údržby
- Vypracovávanie a aktualizovanie pracovných postupov a štandardov v rámci údržby
- Objednávanie náhradných dielov na údržbu podľa potrieb výroby
- Školenie tímu technikov údržby

Požadujeme

Požadujeme:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie v elektrotechnickom odbore
- Praktické skúsenosti v oblasti plánovania údržby / koordinovania údržby
- Praktické skúsenosti s diagnostikou a opravou elektrotechnických porúch
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti §21
- Anglický jazyk - výhodou
- Organizačné zručnosti
- Flexibilita

Benefity

-13. a 14. plat
- Dochádzkový bonus
- Relax pasy
- Služobný telefón
- Doplnkové dôchodkové sporenie a i.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 3001706  Dátum zverejnenia: 6.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.