Pracovník/pracovníčka vo výrobe za 800 eur mesačne!

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Úspešná medzinárodná spoločnosť hľadá šikovných kandidátov do čistej a modernej výroby – nie automotive!

Náplň práce:
- obsluha prideleného stroja podľa pracovnej inštrukcie
- triedenie, kontrola a balenie výrobkov
- pomocné manipulačné práce
- zodpovednosť za správne vyplnenie etikiet a označovanie

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- práca vhodná pre mužov, ženy, aj pre absolventov

Benefity

- všetky nadčasy preplácané
- dochádzkový bonus
- 13. a 14. plat
- možnosť kariérneho rastu
- iné benefity v rámci sociálneho programu
- 50 eur bonus za odporučenie známeho

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 2980484  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac