Absolventská prax - Recruitment Assistant

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou

Si absolvent VŠ/SŠ r. 2016?

Máš záujem a ambíciu pracovať v oblasti recruitmentu, ale chýba Ti relevantná prax?
Posielaš žiadosti o prijatie do zamestnania a stále dostávaš negatívne odpovede pre nedostatok skúseností? Poď to zmeniť!

Ak si absolvenst SŠ/VŠ evidovaný/á minimálne 1 mesiac na UPSVaR v Košiciach a máš menej ako 26 rokov a rád by si sa uplatnil/a v oblasti HR - pošli nám svoje CVčko!

Náplňou tvojej práce bude:

- byť na pol roka členom nášho super tímu :-)
- recruitment support pre tím našej košickej pobočky
- pre - selekcia životopisov a práca s internou databázou
- vyhľadávanie vhodných kandidátov/ searching
- telefonický kontakt s kandidátmi/ prescreening
- práca s interným IS
- osobný, e-mailový a telefonický kontakt s kandidátmi
- súvisiaca administratíva
- reporty, prieskumy, štatistiky

Požadujeme

Kandidát/ka by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:

- evidovaný/á na ÚPSVaR v Košiciach po dobu minimálne 1 mesiac ku termínu nástupu
- vek do 26 rokov
- VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, prípadne SŠ ( Obchodná akadémia, bilinguálne gymnázium )
- anglický jazyk na plynulej komunikatívnej úrovni = denná komunikácia v anglickom jazyku
- kladný vzťah k administratívnej práci = systematickosť, prioritizácia úloh
- výborné komunikačné zručnosti v telefonickom ako aj osobnom kontakte
- výborná znalosť práce s balíkom MS Office
- proaktivita,samostatnosť, dynamika a tímový duch

Benefity

- získanie praktických skúseností pre absolventov SŠ/VŠ v oblasti recruitmentu
- zaujímavá práca v dynamickom a mladom pracovnom tíme
- účasť na teambuildingových aktivitách
- možnosti kariérneho rozvoja a rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce formou
- komplexné kariérne poradenstvo

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu :

1. Nám zašli svoje CVčko.

2. Ak budeš vyhovovať definovaným požiadavkám očakávaj náš telefonát, kde sa spoločne krátko porozprávame, preveríme úroveň jazyka apd.

3. A napokon bude nasledovať osobné stretnutie, kde sa vzájomne spoznáme...

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať však budeme iba vyhovujúcich uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.
ID: 2977108  Dátum zverejnenia: 16.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.