Junior production manager

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Otvára sa zaujímavá príležitosť pre skúsených SUPERVÍZOROV VÝROBY etablovať sa v prostredí silnej nadnárodnej spoločnosti na pozícii JUNIOR PRODUCTION MANAGER.

Náplň práce:

- Zodpovednosť za komplexné organizovanie výrobného procesu v súlade s obchodnými požiadavkami zákazníkov
- Zodpovednosť za riadenie výrobného procesu na výrobných linkách s cieľom plniť stanovené ciele na dennej, týždennej, mesačnej báze
- Zodpovednosť za riadenie a motivovanie zvereného výrobného tímu (cca 200-400 zamestancov)
- Kooperácia s ostatnými oddeleniami výroby - procesný inžiniering; plánovanie výroby; údržba; nákup; obchodné oddelenie a i.
- Hodnotenie podriadených zamestnancov a nastavovanie nápravných opatrení
- Zodpovednosť za optimálne využitie materiálnych a ľudských zdrojov
- Sledovanie a reportovanie výsledkov oddelenia (produktivita, náklady, kvalita a pod.)
- Navrhovanie a implementovanie štandardných postupov optimalizácie výroby
- Kontrolovanie a dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v súlade s platnou legislatívou SR

Požadujeme

Požadujeme:

- VŠ vzdelanie s technickým zameraním
- 3-5 rokov skúseností na vedúcej pozícii vo výrobe (skúsenosť s vedením tímu aspoň 150 zamestnancov)
- AJ - na komunikatívnej úrovni
- Znalosť nástrojov TQM, PDCA, 5S a pod.
- Zakladné vedomosti Systému kvality, environmentálneho manažérstva a systému manažérstva BOZP
- MS Office (Word, Excel) - užívateľská úroveň
- SAP - výhodou
- Dynamická osobnosť
- Silný vodcovský typ

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing
ID: 2968498  Dátum zverejnenia: 9.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.