Technik - elektronik

Miesto práce
Kechnec, Košice
Termín nástupu
dohodou

Pošlite nám svoj životopis a využite príležitosť pracovať vo výrobnom závode na pozícii TECHNIK ELEKTRONIK

Náplňou Vašej práce bude:

- Diagnostikovanie chýb elektronických produktov
- Analýza chybovosti (príčiny, opakovaný výskyt)
- Navrhovanie opatrení, ako zamädziť chybovosti
- Kooperácia s ďalšími oddeleniami spoločnosti (výroba, kvalita)
- Práca s meracími prístrojmi
- Práca s pokročilými technológiami
- Práca s PC systémom

Požadujeme

Požadujeme:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie - elektrotechnické resp. elektronické zameranie
- Platný min. §22 vyhlášky 508/2009 Z.z.
- Skúsenosti s diagnostikou a opravou elektronických porúch
- Skúsenosti s meracími prístrojmi
- Znalosť elektrotechnických schém
- Užívateľskú znalosť MS Windows, MS Office

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/
ID: 2938538  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.