Špecialista údržby

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Hľadáme špecialistov v oblasti údržby. Pracujte v prostredí medzinárodnej automobilovej spoločnosti využívajúcej špičkové technológie a rozvíjajte svoje znalosti v oblasti diagnostiky a údržby CNC strojov, plánovania údržby a programovania PLC automatov.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zodpovednosť za zabezpečenie bezporuchového a bezpečného chodu výrobných strojov a zariadení
- Plánovanie preventívnej / prediktívnej údržby strojov a zariadení
- Navrhovanie a aplikovanie zlepšení strojov
- Školenie servisných technikov
- Komunikácia s externými dodávateľmi služieb a náhradných dielov
- Kontrola skladu náhradných dielov a ich objednávanie

Požadujeme

POŽADUJEME:

- SŠ vzdelanie - elektrotechnické alebo strojárske (špecializácia na automatizáciu)
- Min. 1-2 roky skúseností v oblasti údržby strojov
- Platná vyhláška min. § 21 - VÝHODOU
- Znalosť čítania technickej výkresovej dokumentácie - podmienkou
- Znalosť fungovania automatizovaných strojov (CNC frézy, sústruhy, brúsky a pod.)
- Záujem o nové technológie

Benefity

- 13. plat
- 14. plat
- Príspevok na dopravu
- Centrálna zmena (od 7:30 do 16:00)
- Zvýhodnené stravovanie

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/
ID: 2932654  Dátum zverejnenia: 16.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.