Chýbajú ti skúsenosti z HR? Získaj ich u nás cez absolventskú prax!

Miesto práce
Trenčín, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Vyštudoval si personálny manažment, no chýba Ti prax?
Si evidovaný/á minimálne 1 mesiac na ÚPSVaR a máš do 25 rokov?
Ak áno, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Ponúkame možnosť okúsiť na 6 mesiacov prostredie personálnej agentúry.

Tvojou náplňou práce bude:
- Pre-selekcia životopisov
- Práca s databázou
- Vyhľadávanie vhodných kandidátov
- Telefonický kontakt s kandidátmi
- Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 6-tich mesiacov

Požadujeme

- byť evidovaný/á na ÚPSVaR minimálne jeden mesiac je nevyhnutnou podmienkou
- VŠ alebo SŠ vzdelanie - personálny manažment, psychológia je podmienkou
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- vek do 25 rokov
- kladný vzťah k administratívnej práci
- znalosť MS Office
- komunikatívnosť
- schopnosť práce v tíme ale aj samostatne

Benefity

- získanie praktických skúseností pre absolventov VŠ
- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
- možnosti kariérneho rozvoja
- rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac informácií získate priamo na UPSVaR u Vašej kontaktnej osoby, alebo na stránke UPSVaR.
ID: 2905536  Dátum zverejnenia: 24.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.