Máš skúsenosť so scriptovacími jazykmi alebo s automatizovaným testovaním?

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Máš skúsenosť so scriptovacími jazykmi prípadne s automatizovaným testovaním?

Švajčiarsky IT Softwarehouse hľadá do svojho tímu POWERSHELL DSC DEVELOPERA.

Náplň práce:

- práca na software-ovom projekte pre zdravotníctvo
- návrh a dizajn, scriptovanie s využitím PowerShell
- vykonávanie unit testov

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

- vysokoškolské vzdelanie v relevantnej oblasti
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- skúsenosť s programovacími/scriptovacími jazykmi
- skúsenosť s Powershell výhodou
- skúsenosť s testovaním výhodou
- skúsenosť s administráciou Windowsu
- výhodou je skúsenosť s metodológiou SCRUM

Benefity

- SCRUM na velmi vysokej urovni. Da sa povedat ze jeden z najlepsich podla referencii.
- Kurzy jazykov (AJ / NJ)
- work-life balance
- moznost ROTOVAT na projektoch
- 12 platov plus kazdorocne zvysovanie platov 5-10% vzdy v aprili
- rodinne prostredie (stale to nie je typicky korporat)
terasa (gril), kalceto, movie nights ....
- rôzne zahranične projekty - priemyselne aplikacie pre rozne projekty
NAPR: (.NET)
Reinsurance - algoritmy, štatistika (winForms viac ako WPF)
Chemicky priemysel - potravinarstvo, analyza voda a roznych parametrov cca 10 ludi
Textilny priemysel - meracie pristroje (app na meranie roznych parametrov vlakna) cca 30 ludi

16.10.2013:

Corporate Unit: 20 ludi
Business Unit: 72 ludi
6 timov (2x .NET, 2x C++. 1x Java, 1x testing)

Interne delenie:
Junior: 0-1 rok
Professional: skuseny, clovek co si sam robi pracu, tuto moze byt clovek hocako dlho az kym nieje priprave na seniora
Senior: zodpovednost aj za tim, nie len za svoju cast pracu
Expert: technologicky guru, zopovedny za smerovanie v tech. smere, zahranicna skusenost je must (v ERNI je iba 1!! - .NETak)

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 2901680  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.