Recruiter pre oblasť personálneho lízingu

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1000 EUR/mesiac

Posilňujeme náš tím. Do nášho košického tímu hľadáme skúseného kolegu na pozíciu Recruitment consultant - pre oblasť personálneho lízingu.

Využi jedinečnú šancu stať sa zamestnancom Graftonu a rozvinúť tak skúsenosti z komplexnej HR oblasti ( Recruitment, HR admin, Comp&Ben, HR reporting, spracovanie dochádzky apd. ) z personálneho marketingu, networkingu, business developmentu, account managementu apd.

Tvojou náplňou práce na pozícii bude najmä:

- aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe požiadaviek klienta
- zastrešovanie pozícií najmä v oblasti výroby
- komplexná administratívna činnosť súvisiacia s procesom náboru
- vedenie osobných pohovorov s kandidátmi a ich testovanie ( manuálne testovanie, testy zručnosti apd. )
- príprava pracovno- právnej dokumentácie
- vysielanie zamestnancov na lekárske prehliadky
- zodpovednosť za agendu OPP
- spracovanie dochádzky pridelených zamestnancov a príprava podkladov pre mzdy
- distribúcia stravných lístkov a výplatných pások
- starostlivosť o dočasne pridelených zamestnancov ( pravidelné návštevy u klienta, riešenie ad hoc situácií, vystavovanie potvrdení apd... )
- starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi

Požadujeme

Nevyhnutné požiadavky:

- praktická skúsenosť v oblasti recruitmentu nižších technických pozícií
- znalosť Zákonníka práce
- VP. skupiny B. - aktívny vodič
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Ďalšie požiadavky:

- VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
- pro - zákaznícky orientovaná osobnosť
- vysoká miera samostatnosti a systematickosti
- flexibilita a pracovná dynamika
- dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť zvládania stresových situácií
- tímový hráč
- obchodnícke zručnosti a sales potenciál

Benefity

- systematický program ďalšieho vzdelávania
- možnosť kariérneho rozvoja v oblasti HR
- motivačný systém odmeňovania viazaný na výkon
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- rozmanité teambuildingové aktivity
- neformálne a priateľské pracovné prostredie

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia a spĺňate požadované kritériá?

Pošlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a motivačným listom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritéria.

Ďakujeme za porozumenie.
Grafton tím
ID: 2895922  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1000 EUR/mesiac