IT support (part-time job for students)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 7 EUR/hodina

Študuješ IT a hľadáš pracovnú príležitosť, kde by si mohol uplatniť svoje teoretické vedomosti?

Tvojou náplňou práce bude:
- Monitoring serverových systémov operatívnej činnosti, analýza vzniknutých problémov ich nasledovné riešenie
- Recovery restart pracovných sietí pre online produkciu
- Jednoduchá administratíva systémov serverov v UNIX oblasti (solaris) a reklmanej sfére
- Reporting

Práca sa vykonáva cez týždeň medzi 16.00 - 23.00 hod. a od rána 5:45 - 7.00 hod., čiastočne počas dňa a počas víkendov.

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- VŠ študent (IT oblasť)
- Nemecký jazyk na pokročilej úrovni (úroveň B2)
- Flexibilita (ochota pracovať večer a cez víkendy)
- Sieťové myslenie

Benefity

Spoločnosť tiež ponúka zaujímavý balíček benefitov:

- Možnosť pracovať na zaujímavých projektoch s použitím najnovších technológií
- Príležitosť kariérneho rastu
- Flexibilná pracovná doba a preplatené nadčasy
- Dovolenka nad rámec zákona
- Sick day
- Jazykové kurzy
- Športové aktivity
- Stravné lístky
- Teambuilding, spoločné aktivity
- Výborná firemná kultúra

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca
ID: 2893461  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 7 EUR/hodina