Rád zváraš? Pridaj sa do nášho tímu.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti na pozícii ZVÁRAČA:

Vašou náplňou práce bude:

- Obsluha automatizovanej bodovacej a zváracej linky
- Zváranie dielcov z plechov a kovových materiálov
- Udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Platné oprávnenie na zváranie Z-M1/D-M1
- Dôslednosť a zodpovednosť
- Ochota pracovať na zmeny

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavé zamestnanecné výhody:

- Letný a zimný bonus
- Motivačný bonus
- Príspevok zamestnávateľa do III. piliera DDP

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca
ID: 2893262  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.