Manažér elektrotechnického úseku

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Ponúkame možnosť pracovať pre jedného z najzaujímavejších zamestnávateľov. Máme pre Vás výzvu v podobe pozície MANAŽÉR ELEKTROTECHNICKÉHO ÚSEKU.

Náplň práce:

- Vývoj elektrotechnických zariadení.
- Dodržiavanie termínov a cieľov dohodnutých úloh.
- Samostatné vedenie tímu Elektrotechnikov.
- Simulácia obvodového riešenia vo vhodnom softvérovom prostredí.
- Vytváranie dosiek plošných spojov vo forme návrhu .
- Overovanie návrhu obvodového riešenia v rámci budovania prototypu.
- Realizácia testovacích procedúr v rámci zvereného diela.

Požadujeme

Úspešný kandidát má:

- Skúsenosti s vedením tímu/ prax na riadiacej pozícii podmienkou
- Angličtina na komunikatívnej úrovni podmienkou
- Elektrotechnická spôsobilosť min. podľa § 21
- Prehľad v technickej problematike s dôrazom na elektrotechniku (silový elektronika, priemyselná automatizácia, riadiace obvody a FPGA, dizajn obvodových zapojení)
- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického/elektro smeru podmienkou

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 2881182  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.