Bilinguálny špecialista s angličtinou a čínštinou

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Ak ovládaš angličtinu a čínštinu a rád by si rozvíjal svoje zručnosti v oblasti financií a zákazníckeho servisu, ponúkame ti jedinečnú príležitosť naučiť sa nové veci a stať sa súčasťou medzinárodnej stabilnej spoločnosti na košickom trhu.

Náplň práce:

- denná komunikácia a kontakt (email, telefón) s klientom
- riešenie vzniknutých požiadaviek
- práca v príslušnej parciálnej oblasti účtovníctva ( AP/AR, payroll, master data, reporting )
- práca s interným informačným systémom
- dodržiavanie interných procesov
- komunikácia s ostatnými členmi tímu
- príprava pravidelných reportov

Požadujeme

Kandidát/ka by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním - výhodou
- pokročilá znalosť anglického a čínskeho jazyka
- dobrá znalosť nástrojov MS Office
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- schopnosť učiť sa a osvojovať si nové poznatky
- zodpovednosť a orientácia na detail
- tímový duch

Benefity

Budú prezentované na osobnom pohovore.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2829855  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.