Obchodno - technický zástupca

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Ste skúsený obchodník a poznáte technický predaj? Chcete využiť svoje know-how a rozšíriť svoje zručnosti? Ponúkame vám príležitosť na pozícii OBCHODNO-TECHNICKÉHO zástupcu pre Východné Slovensko.

Náplň práce:

- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Technické poradenstvo zákazníkov
- Vyjednávanie obchodných podmienok, cien
- Zodpovednosť za celý projekt až do momentu odovzdania diela
- Servisné poradenstvo zákazníkom
- Pravidelný reporting

Požadujeme

Hľadáme kandidáta, ktorý:

- má skúsenosti s technickým obchodom
- má znalosť Aj min. na mierne pokročilej úrovni (B1)
- pochádza z Košického, resp. Prešovského kraja a pozná trh
- je ochotný cestovať v rámci východného Slovenska
- disponuje silnou technickou zdatnosťou
- má vyborné komunikačné a negociačné zručnosti

Benefity

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing
ID: 2784452  Dátum zverejnenia: 27.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.