Hľadáme skúsených lekárnikov aj absolventov!

Miesto práce
Myjava, okres Myjava
Termín nástupu
dohodou

Ak je práca lekárnika to, čo Vás baví a náplňa a záleží Vám na individuálnom prístupe ku každému pacientovi, čítajte ďalej, máme pre Vás príležitosť!

Hľadame FARMACEUTOV pre nášho klienta na Myjave!

Náplň práce:

- Vydávanie liekov na lekársky predpis
- Predaj voľno predajných liekov, zdrav. pomôcok a doplnkového sortimentu
- Vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv
- Poskytovanie poradenstva pacientom
- Prijímanie zásielok liekov a kontrola ich kvality
- Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov
- Podpora realizácie marketingových aktivít v lekárni
- Koordinácia práce farmaceutických laborantov

Požadujeme

Koho hľadáme:

- kandidáta s VŠ vzdelaním v oblasti farmácia - magisterský titul
- uvítame absolventský profil aj skúseného kandidáta
- komunikatívnosť, orientáciu na pacienta, ľudský prístup

Benefity

Čo ponúkame?

- Firmu s rodinnou tradíciou, kde je pacient na prvom mieste
- Adekvátne platobné ohodnotenie - v závislosti od skúseností (upresníme na pohovore)
- Veľký finančný bonus pri nástupe nového zamestnanca až do výšky 2 000 € (upresníme na pohovore)
- Príjemné pracovné prostredie
- Stabilitu

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=farmacia-zdravotnicka-technika
ID: 2779228  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.