Administratívny pracovník

Miesto práce
Senec, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 900 EUR/mesiac

Ukončil si štúdium a hľadáš pracovnú pozíciu kde získaš skúsenosti v administratíve? Ak áno, staň sa súčasťou tímu nášho klienta.

Tvojou náplňou práce bude:

- Objednávanie pracovných prostriedkov a kancelárskych potrieb
- Asistentská podpora pre pracovníkov spoločnosti
- Príprava obchodných stretnutí a firemných akcií
- Aktívna telefonická a osobná komunikácia (aj v AJ)
- Spolupráca s HR oddelením
- Príprava prezentácií a aktualizácia prehľadu organizačnej štruktúry

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- minimálne SŠ vzdelanie s maturitou, VŠ vzdelanie výhodou
- komunikatívna znalosť anglického jazyka, úroveň B2
- predchádzajúca pracovná sksúenosť na podobnej pozícii výhodou
- aktívna užívateľská úroveň s MS Office
- samostatnosť a proaktívny prístup k práci
- reprezentatívne a profesionálne vystupovanie

- miesto práce je v priemyselnom parku v Senci a je nutné mať k dispozícii auto, aby sa zamestnanec mohol dopraviť do/z práce

Benefity

Ponúkame možnosť získať administratívne pracovné skúsenosti v spoločnosti, ktorá pracuje s najmodernejšími technológiami. Získate taktiež možnosť dlhodobej spolupráce, kariérneho rastu a rozvoja Vašich znalostí a schopností.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi
ID: 2739474  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 EUR/mesiac